Chorvatsko

Chorvatsko    

Cestovní agentura TERNO TOUR se specializuje na zájezdy do Chorvatska a do Itálie. V Chorvatsku nabízíme zájezdy téměř od všech cestovních kanceláří (za stejnou cenu), a zaměřujeme se především na "naše" zájezdy na překrásný severodalmátský OSTROV MURTER, který pro nás pořádá naše partnerská cestovní kancelář Broukservis.
Kolegyně na základě vašich požadavků a našich mnohaletých zkušeností, pro Vás najdou a vyberou ty nejlepší zájezdy do celého Chorvatska ve všech typech ubytování a se všemi typy stravování.

OSTROV MURTER

Již více jak deset let s námi jezdíte do Chorvatské Dalmácie, přičemž destinace se vůbec nezměnila - OSTROV MURTER. Tento malebný ostrov je od pevniny vzdálen pouhých 12 metrů a dostaneme se na něj přes most, který se dvakrát denně na 30 min zvedá. Ostrov Murter byl dlouhou dobu nedotčený turismem, a tak stále ještě můžeme obdivovat jeho původní krásu. Kromě 4 malebných městeček, stojí za povšimnutí především extrémně čisté moře- nejčistší v Chorvatsku.

  

Na ostrově Murter nabízíme ubytování v dřevěných chatách v kempu Jezera-village (Lovišća) nedaleko městeček JEZERA a TISNO. V městečku MURTER nabízíme dvou až osmilůžkové apartmány v apartmánových domech a soukromých vilkách.

Pobřeží ostrova je velmi rozmanité, a tak zde najdeme téměř všechny typy pláží - od divokých, kamenitých, oblázkových, písčitých až po moderní upravené městské pláže. Díky čistotě zdejšího moře, můžeme pozorovat rozmanitý podvodní život - ostrov je velmi vhodný pro milovníky šnorchlování a potápění! Zdejší městečka pak žijí velmi bohatým kulturním životem.

NAŠE ZÁJEZDY DO CHORVATSKA:

CHATY BERUŠKA - Kemp JEZERA-VILLAGE (dříve LOVIŠĆA), ostrov Murter
  
kotaktujte NAŠE POBOČKY pro více informací

APARTMÁNY MURTER - apartmánové domy v městečku MURTER, ostrov Murter
  
kotaktujte NAŠE POBOČKY pro více informací

ROBINSONSKÉ POBYTY - Ostrovy v okolí ostrova MURTER, severní Dalmácie
  
kotaktujte NAŠE POBOČKY pro více informací

zájezd si můžete objednat na jedné z našich poboček