Itálie

Itálie

Cestovní agentura TERNO TOUR se již dlouhá léta zaměřuje na prodej zájezdů do Itálie. Spolu s Chorvatskem se jedná o naše dvě neprodávanější destinace. Ve spolupráci s CK Brouk servis se zaměřujeme především na "naše" zájezdy do italského region Romagna, především pak do velmi oblíbeného letoviska RICCIONE, které bývá ve většině termínů brzy vyprodané. Dále prodáváme zájezdy do Itálie od téměř všech českých cestovních kanceláří - za stejnou cenu, obohacené o naší/vaší zkušenost.
Kolegyně na základě vašich požadavků a našich mnohaletých zkušeností, pro Vás najdou a vyberou ty nejlepší zájezdy do celé Itálie ve všech typech ubytování a se všemi typy stravování.

REGION ROMAGNA

Naší hlavní a nejoblíbenější destinací v regionu Emilia-Romagna je kemp RICCIONE ve stejnojmenném městečku, ke kterému jsme před dvěma lety přidali nedaleký, neméně oblíbený kemp Villaggio camping delle rose v městečku GATTEO A MAREOba dva kempy jsou vybaveny pro kvalitní rodinnou dovolenou, mají pěkné čisté umývárny s WC, recepci, obchod, restauraci, apod. Z obou dvou kempů je zajištěna doprava ZDARMA na nedalekou hlavní pláž, kam lze samozřejmě dojít i pěšky. Koupání je však možné i v pěkných bazénech v areálech kempů.

  

V Gatteu i Riccione nabízíme ubytování ve vybavených karavanech s předstanem, v jednom z kempů je vždy přítomen český delegát. V městečku Gatteo a Mare kromě ubytování v karavanu nabízíme ještě ubytování v pěkných nových moderních apartmánech, které patří kempu - hosté tak mohou využívat všechny kempové atrakce, bazény i animační programy.

V roce 2016 jsme nabídku rozšířili o oblíbený HOTEL LONDON***, který se v minulosti již v nabídce Terno tour objevil. Hotel se nachází v letovisku CATTOLICA, které plynule navazuje na Riccione, a tak je možné využít naší autobusovou dopravu.

Některé termíny pro letní dovolenou v Itálii bývají velmi brzy vyprodané, a tak doporučujeme včasnou rezervaci zájezdu.

NAŠE ZÁJEZDY DO ITÁLIE:

KARAVANY RICCIONE - Camping RICCIONE, Riccione
  
kontaktujte NAŠE POBOČKY pro více informaci

KARAVANY A APARTMÁNY ROSA - VILLAGGIO CAMPING DELLE ROSE, Gatteo a Mare
  
kontaktujte NAŠE POBOČKY pro více informaci

HOTEL LONDON*** - plná penze, polopenze, CATTOLICA
  
kontaktujte NAŠE POBOČKY pro více informaci

 
zájezd si můžete objednat na jedné z našich poboček